Na trhu od roku 1991

M.F. Team spol. s r.o. – Klimatizácie Daikin, Samsung a Uniflair

Firma M.F. TEAM spol. s r. o. vznikla v roku 1991. Od svojho vzniku vykonáva projekciu, dodávku, montáž a servis klimatizačných zariadení. V dodávke klimatizačných zariadení spoločnosť zastupuje na Slovensku japonskú firmu DAIKIN a SAMSUNG. Obe značky predstavujú záruku maximálnej kvality a inovácie, čím spoluvytvárajú svetový trend na trhu s klimatizačnými zariadeniami. Hlavnými prednosťami sú široká variabilita a vysoká kvalita. Tieto zariadenia sú ideálnym riešením tam, kde je nemožné alebo obtiažne vykonávať rozsiahle stavebné úpravy. Know how zariadení Daikin a SAMSUNG umožnujú vykonávať montáž i za plného chodu prevádzok (kancelárií, predajní, expozitúr atď.). Stavebnicový systém umožnuje podľa potreby a financií rozširovať klimatizáciu bez potreby prerušenia chodu stávajúcej.

Firma M.F. TEAM spol. s r.o. realizuje finálne dodávky, od projektu až po záručný a pozáručný servis. O kvalite poskytovaných služieb svedčí aj získanie Certifikátu kvality ISO 9001:2000 v septembri 2004. V roku 2009 sme zaviedli systém enviromentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001 ako aj systém riadenia a ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci podľa normy OHSAS 18001.

24H pohotovostná služba

Pre našich zmluvných zákazníkov ponúkame špeciálnu službu v podobe 24h pohotovosti. Nemáte ešte uzavretú servisnú zmluvu na Vaše zariadenie ? Neváhajte nás kontaktovať a naši servisní pracovníci pre Vás nájdu vhodné riešenie!

Potrebujete poradiť ? Kontaktujte nás počas pracovných hodín nižsie.

Kedy nás kontaktovať

  • Pondelok – Štvrtok: 7:30-17:30
    Piatok: 7:30-14:30
  • Sobota a Nedeľa: *zmluvní zákazníci
Tradícia od roku 1991

Naša firma vznikla v roku 1991, ako rodinný podnik so zameraním na inštaláciu a servis klimatizačných zariadení. Za toto obdobie sme dokončili veľa významných projektov, ako aj malých bytových inštalácií. Vďaka našim skúsenostiam a dlhoročnej tradícii sa na nás môžete vždy spoľahnúť.