Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

 • Akumulačná nádrž EB 50BZE 50

  594  s DPH

  /Buffer tank/ nerez slúži aj ako anuloid prispôsobené k TČ výkonu + elektrická špirála 1 fáza 3kW ovládaná z TČ, Mg+ anód, 50mm izoláciou, závesné prevedenie, teplomer s manometrom

 • Bojler EB 150 ENA 50

  1317  s DPH

  150l bojler na TÚV nerez s výmenníkom 2 m2 vyslovene k TČ výkonu + elektrická špirála 1 fáza 3kW ovládaná z TČ, Mg+ anód, 50mm izoláciou, stacionárne prevedenie na gum.nohách, teplomer s manometrom.

   

 • Obehové čerpadlo EB LTS 25/6 A trieda max.45W

  173  s DPH

   

 • Tepelné čerpadlo AOKOL ASH-35CHW/FR

  4200  s DPH

  Tepelné čerpadlo AOKOL ASH-35CHW/FR je zariadenie určené na vykurovanie a prípravu teplej vody v domácnosti. Pracuje na systéme VZDUCH – VODA s reverzným chodom, ktorá odoberá teplo z vonkajšieho vzduchu až do -25 °C. Nízkoteplotné čerpadlo prináša optimálny komfort – jeden systém v zime vykuruje, v lete chladi a počas celého roka pripravuje teplú vodu. Je možné využiť ho aj na podlahové vykurovanie. Vďaka energetickej triede A+++ je vhodné do nízkoenergetických domov, či novostavieb aj v kombinácii s existujúcim kotlom. Navyše sa kvôli online ovládaniu veľmi jednoducho ovláda, nech ste kdekoľvek.

  Dostupnosť zariadenia – 2-3 kalendárne týždne

 • Tepelné čerpadlo AOKOL ASH-65CHW/FR

  5880  s DPH

  Tepelné čerpadlo AOKOL ASH-65CHW/FR je zariadenie určené na vykurovanie a prípravu teplej vody v domácnosti. Pracuje na systéme VZDUCH – VODA s reverzným chodom, ktorá odoberá teplo z vonkajšieho vzduchu až do -25 °C. Nízkoteplotné čerpadlo prináša optimálny komfort – jeden systém v zime vykuruje, v lete chladi a počas celého roka pripravuje teplú vodu. Je možné využiť ho aj na podlahové vykurovanie. Vďaka energetickej triede A+++ je vhodné do nízkoenergetických domov, či novostavieb aj v kombinácii s existujúcim kotlom. Navyše sa kvôli online ovládaniu veľmi jednoducho ovláda, nech ste kdekoľvek.

  Dostupnosť zariadenia – 2-3 kalendárne týždne

 • Tepelné čerpadlo ECOBILD inverter R290 monoblok BLN012TC3 3-fáza do 14kW

  8232  s DPH

  Tepelné čerpadlo ECOBILD inverter R290 monoblok BLN012TC3 3-fáza do 14kW je zariadenie určené na vykurovanie a prípravu teplej vody v domácnosti. Pracuje na systéme VZDUCH – VODA s reverzným chodom, ktorá odoberá teplo z vonkajšieho vzduchu až do -30 °C. Nízkoteplotné čerpadlo prináša optimálny komfort – jeden systém v zime vykuruje a počas celého roka pripravuje teplú vodu. Je možné využiť ho aj na podlahové vykurovanie. Vďaka energetickej triede A+++ je vhodné do nízkoenergetických domov, či novostavieb aj v kombinácii s existujúcim kotlom. Navyše sa kvôli online ovládaniu veľmi jednoducho ovláda, nech ste kdekoľvek.

  Dostupnosť zariadenia: 2-3 kalendárne týždne

 • Tepelné čerpadlo ECOBILD inverter R32 monoblok BLN010TB1 1-fáza do 12kW

  6060  s DPH

  Tepelné čerpadlo ECOBILD inverter R32 monoblok BLN 010 TB1 1-fáza do 12kW je zariadenie určené na vykurovanie a prípravu teplej vody v domácnosti. Pracuje na systéme VZDUCH – VODA s reverzným chodom, ktorá odoberá teplo z vonkajšieho vzduchu až do -30 °C. Nízkoteplotné čerpadlo prináša optimálny komfort – jeden systém v zime vykuruje a počas celého roka pripravuje teplú vodu. Je možné využiť ho aj na podlahové vykurovanie. Vďaka energetickej triede A+++ je vhodné do nízkoenergetických domov, či novostavieb aj v kombinácii s existujúcim kotlom. Navyše sa kvôli online ovládaniu veľmi jednoducho ovláda, nech ste kdekoľvek.

  Dostupnosť zariadenia: 2-3 kalendárne týždne

 • Tepelné čerpadlo ECOBILD inverter R32 monoblok BLN014TB3 3-fáza do 16kW

  7792  s DPH

  Tepelné čerpadlo ECOBILD inverter R32 monoblok BLN 014 TB3 3-fáza do 16kW je zariadenie určené na vykurovanie a prípravu teplej vody v domácnosti. Pracuje na systéme VZDUCH – VODA s reverzným chodom, ktorá odoberá teplo z vonkajšieho vzduchu až do -30 °C. Nízkoteplotné čerpadlo prináša optimálny komfort – jeden systém v zime vykuruje a počas celého roka pripravuje teplú vodu. Je možné využiť ho aj na podlahové vykurovanie. Vďaka energetickej triede A+++ je vhodné do nízkoenergetických domov, či novostavieb aj v kombinácii s existujúcim kotlom. Navyše sa kvôli online ovládaniu veľmi jednoducho ovláda, nech ste kdekoľvek.

  Dostupnosť zariadenia: 2-3 kalendárne týždne

 • Tepelné čerpadlo HISENSE AHM-044HCDSAA + AHW-044HCDS1

  5282  s DPH

  Tepelné čerpadlo HISENSE AHM-044HCDSAA + AHW-044HCDS1 je zariadenie určené na vykurovanie a prípravu teplej vody v domácnosti. Pracuje na systéme VZDUCH – VODA s reverzným chodom, ktorá odoberá teplo z vonkajšieho vzduchu až do -25 °C. Nízkoteplotné čerpadlo prináša optimálny komfort – jeden systém v zime vykuruje,v lete chladi a počas celého roka pripravuje teplú vodu. Je možné využiť ho aj na podlahové vykurovanie. Vďaka energetickej triede A+++ je vhodné do nízkoenergetických domov, či novostavieb aj v kombinácii s existujúcim kotlom. Navyše sa kvôli online ovládaniu veľmi jednoducho ovláda, nech ste kdekoľvek.

  AHM-044HCDSAA: 2746,15€ + AHW-044HCDS1: 1655,40€ bez DPH

  Dostupnosť zariadenia – 2-3 kalendárne týždne

 • Tepelné čerpadlo HISENSE AHM-080HCDSAA + AHW-080HCDS1

  6204  s DPH

  Tepelné čerpadlo HISENSE AHM-080HCDSAA + AHW-080HCDS1 je zariadenie určené na vykurovanie a prípravu teplej vody v domácnosti. Pracuje na systéme VZDUCH – VODA s reverzným chodom, ktorá odoberá teplo z vonkajšieho vzduchu až do -25 °C. Nízkoteplotné čerpadlo prináša optimálny komfort – jeden systém v zime vykuruje, v lete chladi a počas celého roka pripravuje teplú vodu. Je možné využiť ho aj na podlahové vykurovanie. Vďaka energetickej triede A+++ je vhodné do nízkoenergetických domov, či novostavieb aj v kombinácii s existujúcim kotlom. Navyše sa kvôli online ovládaniu veľmi jednoducho ovláda, nech ste kdekoľvek.

  AHM-080HCDSAA: 3344,20€ + AHW-080HCDS1: 1826,10€ bez DPH

  Dostupnosť zariadenia – 2-3 kalendárne týždne