Klimatizačná firma s viac ako 25 rokmi skúseností (na trhu od roku 1991)

Pondelok-Piatok: 07:30 - 17:00

24h Pohotovosť*

Bezplatná obhliadka

Kvalita a spoľahlivosť

02/ 4319 1448

Bratislava, Galvániho 12B

Servisné prehliadky

Pravidelné servisné prehliadky

Pod pojmom pravidelné servisné prehliadky klimatizácie rozumieme jarný a jesenný servis Vášho zariadenia. Klimatizácia sa používa predovšetkým v letných mesiacoch a je preto vhodné vykonať tzv. jarný servis, pri ktorom Vašu klimatizáciu kompletne skontrolujeme a pripravíme ju na sezónu.
Niektorí zákazníci využívajú aj možnosť tzv. jesenného servisu, nakoľko klimatizáciu využívajú aj na dokurovanie priestorov, preto aj v tomto prípade je vhodné uvažovať nad servisom zariadenia pred vykurovacou sezónou. Každá servisná prehliadka má svoje náležitosti a môže sa meniť v závislosti od typu zariadenia a zložitosti jednotlivých systémov.
Len pravidelným kvalitným servisom zabezpečíte, že Vaša klimatizácia bude fungovať správne dlhé obdobie!

services-man-inspection
header.image.dkimg

Je to naozaj nutné ?

Odpoveď je jednoznačná, ÁNO! Klimatizácia pri svojej prevádzke využíva vzduch v miestnosti a preto spolu s ním nasáva všetky látky, ktoré vzduch obsahuje a teda aj tie škodlivé. Každá klimatizácia je vybavená filtrami, ktoré zachytávajú väčšinu nečistôt a tieto filtre treba pravidelne čistiť. Rovnako tak treba pozornosť venovať dezinfekcii odvodu kondenzu, vaničky kondenzu, ako aj samotného výparníka klimatizačnej jednotky. V neposlednom rade je klimatizačné zariadenie komplexný a technicky náročný systém, ktorý vyžaduje pravidelnú údržbu, aby nám mohol slúžiť dlhé roky.
Pravidelným kvalitným servisom predídete prípadným poruchám počas náročnej letnej sezóny a vyhnete sa dlhému čakaniu na opravu Vášho zariadenia počas letných mesiacov. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho formulára, telefonicky alebo e-mailu a využite výhody, ktoré ponúkame naším zmluvným zákazníkom.